HAKKKIMIZDA

Yeterli ve dengeli beslenmede hayvansal protein kaynaklarının önemi büyüktür. Broiler yani etlik tavukçulukta üretim süresinin çok kısa olması, yoğun üretim yapılabilmesi yemin ete dönüşme oranının yüksek olması, iş gücünün diğer tarımsal işletmelere nazaran daha düşük olması gibi nedenlerle kırmızı etle kıyaslandığında tavuk etinin daha ucuz, kolesterol ve yağ oranının düşük , sindirimi kolay, besin değeri açısından iyi bir protein kaynağı olması nedeniyle etlik piliç üretimi hayvancılık sektöründe özel bir önem arzetmektedir.

Sektörde varlığını sürdüren entegrasyon süreci, sözleşmeli üretim modeli ve
üretimde teknolojik yatırımların bir sonucu olarak ortaya çıkan otomasyon gelişimi üretim hacminin artmasını sağlarken, önümüzdeki süreçte de mevcut potansiyelin daha da artacağı tahmin edilmektedir.

YLD Hayvancılık İnşaat Turizm Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  faaliyetine 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen tavuk entegrelerine fason bakım yetiştiriciliği ile başlamış olup, tavuk yetiştiriciliği, damızlık civciv yetiştirme ve inşaat & yap-sat alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız 2021 yılı başında 8000m² alanda damızlık kümes işine girmiştir.

YLD Hayvancılık ve İnşaat, SAKARYA, Sapanca ve Taraklı  ve BİLECİK’in Osmaneli İlçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

yld-hayvancilik-insaat-bilecik-sakarya-osmaneli-sapanca

Yılların kazandırdığı deneyimle sektöründeki yenilikleri yakından takip eden YLD Hayvancılık, konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

YLD Hayvancılık, İnşaat, Turizm, Taşımacılık, Pazarlama San. ve Tic. LTD. ŞTİ. olarak, tüm işlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

Tavukçuluk ( Fason yetiştirme), damızlık civciv yetiştiriciliği, anahtar teslim inşaat, çelik konstrüksiyon tesis kurulumu gibi yap-sat projelerinde kalite ve uygun fiyatı müşterilerimizle buluşturmak görevlerimiz arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip edip, müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunarak, bölgemizde kısa süre içerisinde büyüyen sektörün  öncü şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.

yld hayvancilik-bilecik-osmaneli-sakarya-taraklı-sapanca-